ממליצות

נטלי פישלר

נאוה קודם כל בן אדם חם, מקרב, אינטיליגנטי. היא מאפשרת ומלאת תשוקה. כמטפלת יש לה ניסיון רב, ארגז כלים רחב, היא מאוד מקצועית, מלווה בסבלנות רבה, ונותנת תחושה שהיא שם, בכל רגע, גם מחוץ לקליניקה. 

שירלי קלנר

"במפגשים עם נאוה מצאתי את ה"אי" האישי שלי, אי של שקט שהוא רק שלי. נאוה מהווה עבורי מקור להשראה. אופן המחשבה שלה, ההתייחסות לאירועים, הדרך שלה לפתור דברים ע"י הנשימות, המחשבות החיוביות, מעוררים בי התפעלות כל פעם מחדש". 

איילת בן עמי

"נאוה את אישיות מיוחדת במינה עם יכולת "לקרוא" את מי שמולך ברגישות מדהימה, סובלנות שמעוררת השראה ובחכמה מהפנטת".

ayelet-ben-ami.jpg

נטע הייפרמן איתן

"נאוה בשבילי היא מורת דרך. ואם החיים הם טיול שלא ניתן לצפות מראש את מסלולו- נאוה מלמדת באהבה וברגישות, ואף מדגימה מתוך אירועי חייה, איך להתמודד עם כל מהמורה ועם כל אתגר. חוכמתה ואהבת האחר, תוך רצון עז לקדם את כולנו אל עבר האושר, גורמים לי ללכת שבי אחריה..."

יעל סגל פדרו

"נאוה אישה קשובה ומכילה אין בה טיפת שיפוטיות . כל אחת ואחד ממשתתפי הסדנאות מוצא  את מקומו היחודי בזכות המרחב המאפשר שהיא פותחת . נאוה משרה מרחב בטוח ומוגן. אני ממליצה בחום לאפשר לה להיות שם עבורכם". 

אורלי דנון

"נאוה היקרה, מלאת ידע ותובנות מעניקה וחולקת עמנו כל כך הרבה מתוכה. בזכותה גיליתי איך כל כך הרבה דפוסי חשיבה מתחילים להשתנות. כמה כוחות ומשאבים יש בתוכי ואיך אני יכולה לעזור לעצמי לחולל שינויים ולהתחבר בכל פעם מחדש לשלווה הפנימית שבי. הלוואי שעוד רבים יזכו לקבל את מה שהיא מעניקה ביד רחבה ובאהבה כל כך גדולה!"

whatsup1.jpg